Aktualności

Squash Żagań – klubowy turniej POINTFORE w Arenie

data: 2013-02-05

Arena Squash & Tenis Klub Żagań zaprasza wszystkich początkujących zawodników squasha z Żagania, Żar, Szprotawy i okolic na pierwszy turniej z cyklu „SQUASH LIGA POINTFORE ARENY ŻAGAŃ”. Pierwszy turniej cyklu rozegrany zostanie już w sobotę 9.02.2013…

Arena Squash & Tenis Klub Żagań mieści się w kompleksie sportowo – rekreacyjnym w Żaganiu przy ul. Kochanowskiego 6. Klub posiada 2 korty otwarte do tenisa (sztuczna trawa) i 2 korty do squasha (ASB i McWil). Pierwszy turniej z cyklu „SQUASH LIGA POINTFORE ARENY ŻAGAŃ” ma na celu popularyzację squasha w Żaganiu i najbliższej okolicy.

Sponsorem cyklu turniejów squasha w Arena Żagań jest angielska firma POINTFORE produkująca ekskluzywny najwyższej jakości sprzęt do squasha www.pointfore.pl 

Pierwszy turniej cyklu „SQUASH LIGA POINTFORE ARENY ŻAGAŃ” rozpocznie się w piątek 8.02.2013 o godz. 18.00. Wpisowe 30 PLN w kat. mężczyzn, 20 PLN w kat. kobiet i 10 PLN w kat. juniorów do lat 17.

Wśród uczestników turnieju organizator rozlosuje atrakcyjne nagrody w postaci ekskluzywnego sprzętu POINFORE SQUASH…

Zgłoszenia do pierwszego turnieju cyklu „SQUASH LIGA POINTFORE ARENY ŻAGAŃ” należy kierować na e-mail: wojtek@kosow.pl lub tel. 515 121 117 lub bezpośrednio w klubie Arena Squash & Tenis Żagań ul. Kochanowskiego 6.