Aktualności

Turniej Squasha Pointfore

data: 2013-04-12

W piątek 12. kwietnia 2013 o godz. 18.00 odbędzie się  kolejny klubowy turniej squasha POINTFORE w klubie www.arenasquash.pl Arena Squash & Tenis Klub Żagań ul. Kochanowskiego 6 Tel. 68 475 18 18..   Turniej POINTFORE rozegrany zostanie w kategorii SQUASH OPEN. Wśród uczestników turnieju rozlosowana zostanie squash rakieta VULURE ekskluzywnej marki POINTFORE o wartości 369 PLN.

Podczas ostatniego turnieju w Arenie rakietę do squasha POINTFORE wylosował ponownie zawodnik z Żar…   Gorąco zapraszamy wszystkich początkująch zawodników na turniej squasha do Arena Squash & Tenis Klub Żagań. Podczas turnieju nauczycie się sędziowania meczów i poprawicie własne umiejętności gry w squash. Nauczycie się również bezpiecznej gry w squash...

 

Squash jest grą dżentelmenów, która wymaga myślenia zarówno podczas gry, jak i po rozegraniu meczu. Squash wymaga nienagannego - dżentelmeńskiego zachowania zarówno w stosunku do przeciwnika, jak również w stosunku do sędziego bez względu na jakość sędziowanego meczu squasha. Nie jest dopuszczalne publiczne wyrażanie własnego zdania zawierającego wulgarne słowa. W squash grają na całym świecie przede wszystkim ludzie inteligentni w każdym wieku… :)